Nasze mioty

Hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych

Lędziny, ul. Ozimska 68, 46-053 Chrząstowice

+ 48 607 886 060

Budda - młody, leżący kociak podczas zabawy.
Budda
śpiące kocię - lilak
kotka z młodymi
2 koty

Więcej zdjęć i filmików z codziennego życia hodowli zobaczysz na Facebooku i Instagramie.

Mioty w naszej hodowli

młody biały kociak

Nasze kocice są typowymi przedstawicielkami kotów brytyjskich z pełną listą zalet. Są pogodne, przyjacielskie, spokojne i bardzo cierpliwe. Do tego inteligentne i zrównoważone. Całkowicie obca jest im agresja (co jest wadą u tej rasy). Kochają dzieci i żyją w świetnej komitywie z naszymi pozostałymi dwoma dachowymi znajdami i pięcioma psami.

W doborze ojców naszych kociąt kierujemy się wieloma rzeczami, zdrowiem, wzorcem rasy ale przede wszystkim stawiamy na charakter. Wychowujemy kocięta z pasją i miłością, tak jakby miały pozostać u nas. I tak casting na ojców naszych kociąt wygrały do tej pory dwa cudowne kocury z zaprzyjaźnionej hodowli VAN DEN ROTTAU*PL. Są to: IC AXEL David &Cat *PL  BSH a 33 (jego rodzice to: M: KIRKA Irmina *PL BSHa i O: GIC GRAAL Alantos*PL BSHa) i  JANTAR Hebe*PL  BSH a  (jego rodzice to: M: NEVA z M7 /ICF/ BSHa, O: GIC GRAAL Alantos*PL BSHa)

Do tej pory urodziły się u nas 4 mioty, z których wszystkie cieszą się zdrowiem i dają radość swoim nowym rodzinom. Kociaki w dniu odbioru są dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, zachipowane  oraz wykastrowane. Wraz z umową adopcyjną otrzymują książeczki zdrowia oraz pięciopokoleniowy rodowód FPL oraz wyprawkę z zapasem karmy oraz zabawką. Zapraszamy do śledzenia strony 7 Wcieleń Kota na FB i Instagramie, gdzie zamieszczamy zdjęcia i filmy z codziennego funkcjonowania naszych kocich dzieci oraz do kontaktu telefonicznego i oczywiście odwiedzin na miejscu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Galeria zdjęć

naszych kociaków

kotka wraz ze śpiącymi kociakami
młode kocię lilak
4 młode kociaki
3 młode kociaki
kotka z 3 kociakami
młode kocię z matką
karmiąca kotka
leżący kociak
młode kocię na legowisku
kociak na rękach
2 kociaki
kocię na legowisku
4 kociaki
3 kociaki na legowisku
2 kociaki
2 kociaki podczas zabawy

Więcej zdjęć i filmików z codziennego życia hodowli zobaczysz na naszym FB i Instagramie

Mamy jeszcze jedną dostępną kotkę

Zachęcamy do kontaktu.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej hodowli, kotów lub chciałabyś/ chciałbyś kupić kociaka, nie wahaj się – zadzwoń lub napisz do nas

7 wcieleń kota

Barbara Krasowska

Email

b_krasowska@wp.pl

Adres

Lędziny, ul. Ozimska 68, 46-053 Chrząstowice

Telefon

+ 48 607 886 060